آراد برندینگ
خانه / توری / حداقل و حداکثر قیمت توری حصاری در بازار

حداقل و حداکثر قیمت توری حصاری در بازار

توری های حصاری از پرمصرف ترین و پرکاربردترین توری های مفتولی محسوب می شوند که مهمترین کاربرد را در حصارکشی های باغات میوه و زمین های کشاورزی به منظور حفاظت از محصولات دارند، استفاده از این توری ها به سبب قیمت مقرون به صرفه و امکان دید از پشت حصار برای افراد از اهمیت بسزایی برخوردار می باشد، قیمت این محصول به عوامل متعددی بستگی دارد که در ادامه مطلب در خصوص قیمت این محصول و انواع حصارها و کاربردشان توضیحاتی را خدمتتان ارائه خواهیم داد، جهت اطلاع از حداقل و حداکثر قیمت توری حصاری در بازارهای داخلی و نمونه های وارداتی می توانید به سایت های آنلاین در این خصوص مراجعه بفرمایید.

حداقل و حداکثر قیمت توری حصاری در بازار

بازار خرید و فروش توری حصاری

بازار خرید و فروش توری حصاریبا توجه به کاربردهای وسیع و متنوع توری حصاری در انواع مختلف و همچنین قیمت های مقرون به صرفه آن در بازار، خرید و فروش این محصول در کشور از رونق مطلوبی برخوردار می باشد.

در رابطه با نحوه تولید توری حصاری می توان گفت که این توری ها به طور کلی در سه دسته مختلف زیر تولید می شوند:

 • توری مفتولی سیاه
 • توری مفتولی گالوانیزه گرم
 • توری مفتولی گالوانیزه گرم با روکش PVC 

توری مفتولی سیاه به دلیل عدم مقاومت بالا در برابر رطوبت و زنگ زدگی معمولا در مناطق گرم و خشک مورد استفاده قرار می گیرد.

از مهمترین ویژگی های توری مفتولی گالوانیزه گرم می توان به مواردی نظیر مقاومت بالای آن در برابر فرسودگی، رطوبت و زنگ زدگی، ظاهر شیک و مناسب تر و دوام و طول عمر بالاتر اشاره کرد.

توری مفتولی گالوانیزه گرم با روکش PVC از باکیفیت ترین و مرغوب ترین توری های مفتولی به شمار می رود که به علت لایه مقاوم پی وی سی از طول عمر بسیار بالایی برخوردار می باشد، این نوع توری در دو نوع خاردار و قلاب دار تولید می شود.

عوامل موثر در قیمت گذاری فنس آهنی

عوامل موثر در قیمت گذاری فنس آهنیاز مهمترین عوامل موثر در نحوه قیمت گذاری فنس آهنی می توان به مواردی نظیر نوع خرید، کیفیت مواد اولیه آن، کارایی، ضخامت و سایز و سایر موارد دیگر اشاره نمود.

از فنس های آهنی در انواع مختلف جهت تفکیک محیطی از محیط دیگر و محوطه سازی های ورزشی و زمین های کشاورزی استفاده می شود.

پایه فنس نیز یکی از تجهیزات اصلی فنس کشی و حصارکشی محسوب می شود که جهت نصب فنس ها و حصارها به کار می رود، این تجهیزات به انواع مختلفی نظیر پایه فنس نبشی سبک، پایه فنس نبشی سنگین، لوله گالوانیزه سرد، لوله گالوانیزه سرد، لوله گالوانیزه رنگ شده و رنگ نشده طبقه بندی می شود.

پایه های فنس به صورت تک شاخه و دوشاخه جهت نصب انواع توری های حصاری و سیم خاردار به کار می رود.

نماینده فروش فنس کشی در بازار

نماینده فروش فنس کشی در بازارجهت تهیه انواع فنس کشی به قیمت مناسب و کیفیت تضمین شده می توانید از طریق نمایندگی های فروش و یا مراکز اصلی تولید کننده آن در نقاط مختلف کشور به صورت مستقیم و بدون واسطه اقدام بفرمایید.

از مهمترین عوامل تاثیرگذار در میزان قیمت فنس کشی یکی سایز و ابعاد آن و دیگری وزن فنس کشی به لحاظ کاربرد استاندارد آن است.

میزان کیفیت فنس کشی، دوام و طول عمر آن، روش خرید و کارایی از دیگر عوامل تاثیرگذار در قیمت این محصول به شمار می روند.

از پرکاربرد ترین توری های ساختمانی می توان به توری های نخی با کیفیت استاندارد اشاره نمود، این توری ها در مهار نخاله های ساختمانی در پروژه های عمرانی کاربرد فراوانی دارند.

جهت صرفه جویی بیشتر در هزینه های خرید می توانید انواع فنس توری دست دوم را با قیمت های اسثتنایی و کیفیت تضمین شده از طریق مراکز فروش اصلی و تولید کنندگان واقعی آنها خریداری نمایید.

موارد استفاده از فنس توری

موارد استفاده از فنس توریجهت اطلاع از موارد استفاده از فنس های توری در ادامه مطلب با ما را همراهی بفرمایید.

فنس توری باغی یکی از انواع فنس های توری ساختمانی محسوب می شود، این فنس همانطور که از نامش پیدا است بیشترین کاربرد را در حصارکشی و جداسازی زمین های کشاورزی و باغات میوه دارد.

از دیگر کاربردهای فنس های توری می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • جداسازی زمین های بازی و ورزش
 • محدوده سازی خطوط راه آهن، خصوط هواپیمایی، ترمینال ها
 • مشخص کردن فضاهای کارگاه های صنعتی و ساختمانی
 • ساخت قفس های حیوانات
 • مشخص کردن محدوده مراکز نظامی 

برترین تولید کننده توری حصاری در کشور

برترین تولید کننده توری حصاری در کشورجهت تهیه مرغوب ترین و باکیفیت ترین توری های حصاری جهت مصارف گوناگون می توانید از طریق برترین و معتبرترین شرکت های تولید کننده این محصول در سراسر کشور به روش آنلاین و یا حضوری اقدام نمایید.

توری فنچی، توری زیربافت، توری مشبک، توری نخی، توری پلیسه ای و لولایی از انواع توری ساختمانی به شمار می روند.

میزان خرید توری فنچی با توجه به شکل زیبا و منحصربه فرد و همچنین استحکام و مقاومت بالای آن در برابر عوامل جوی از استقبال بالایی برخوردار می باشد.

از مهمترین ویژگی های این نوع فنس می توان موارد زیر را نام برد:

 • از سوراخ های بسیار ریز با دقت بالا به صورت کاملا یکدست ساخته می شوند.
 • به دلیل استفاده از فولاد گالوانیزه دارای شکلی زیبا و مناسب هستند.
 • از تکنولوژی های پیشرفته ای جهت ساخت این گونه فنس ها استفاده می شود.
 • در برابر شرایط آب و هوایی متغیر از مقاومت بالایی در برابر رطوبت، حرارت، پوسیدگی، زنگ زدگی و اشعه UV خورشیدی برخوردار می باشد.

و سایر موارد دیگر.

بازار بزرگ توزیع و فروش انواع توری ساختمانی

بازار بزرگ توزیع و فروش انواع توری ساختمانیاز انواع توری های ساختمانی جهت پروژه های عمرانی و حفاظتی استفاده های فراوانی می شود، بنابراین جهت تهیه این محصول به صورت عمده و قیمت ارزان می توانید به بزرگترین بازارهای فروش و توزیع عمده این محصولات در مراکز شهرها مراجعه بفرمایید.

توری گابیون محفظه بزرگ فلزی است که داخل آن را پر از سنگ می کنند، استفاده از توری گابیون در پروژه های مختلف ساختمان سازی، راه سازی و عمرانی بسیار حائز اهمیت می باشد.

این نوع توری از مفتول گالوانیزه گرم در ضخامت های مختلف به صورت چشمه های شش ضلعی تولید می شود، که قیمت آن به طور مستقیم با سایز، ضخامت و وزن آن بستگی دارد.

تهیه توری با نازل ترین قیمت ها

تهیه توری با نازل ترین قیمت هاجهت سفارش و تهیه توری با نازلترین قیمت ها و بالاترین کیفیت ها می توانید از طریق مراکز فروش معتبر، تولید کنندگان اصلی، فروشگاه های مجاز اینترنتی و فروشندگان معتبر اصلی در سطح کشور اقدام بفرمایید.

به طور کلی قیمت توری با توجه به برند و اعتبار شرکت سازنده آن، روش خرید محصول، کیفیت مواد اولیه تولیدی،  سایز و وزن آن، کاربرد، میزان مقاومت و استحکام آن در برابر شرایط مختلف جوی بستگی دارد.

مطلب پیشنهادی

لیست قیمت روز فنس توری گالوانیزه در بازار

فنس توری گالوانیزه و فنس آهنی برای جدا سازی دو قسمت از یکدیگر یا برای محافظت از یک مکان مورد استفاده قرار می گیرد. این توری ها انواع مختلفی دارند که هر کدام از

پاسخی بگذارید

آراد برندینگ