آراد برندینگ
خانه / فنس / بازار خرید و فروش عمده فنس باغی

بازار خرید و فروش عمده فنس باغی

 اگر به دنبال ارزان ترین و راحت ترین راه برای حصار کشی محل مورد نظر خود که می‌تواند باغ یا مراکز پرورش حیوانات، پادگان های نظامی و غیره باشد، فنس باغی بهترین گزینه برای شماست. این توری های حصاری مزیت های فراوانی را برای شما به ارمغان می آورد. فنس ها مفتول های مقاومی هستند که توسط تولیدکنندگانشان در ابعاد و اندازه های مختلف تولید شده اند و به صورت رول شده بر حسب متر به فروش می رسند. خریداران فنس باغی معمولا باغداران و کشاورزان هستند که برای حصارکشی محل مورد نظر خود اقدام به خریداری آن ها می‌کنند. علاوه بر کشاورزان نیز دامداران، برای جداسازی محل نگهداری حیوانات مختلف از یکدیگر اقدام به خریداری این محصول می کنند. اگر شما قصد خرید این محصول را دارید و به دنبال بازار فروش فنس باغی هستید بهتر است در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

بازار خرید و فروش عمده فنس باغی

فروش انواع توری فلزی با قیمت مناسب

فروش انواع توری فلزی با قیمت مناسب اگر به دنبال خرید توری فلزی با قیمت مناسب هستید بهتر است به جای مراجعه کردن به بازارهای جز به مراکز عمده فروش انواع توری فلزی با قیمت مناسب مراجعه کنید. زیرا این مراکز محصولات خود را به صورت مستقیم از درب کارخانه خریداری می‌کنند و با قیمتی بسیار پایین تر از قیمت های محصولات مشابه موجود در بازار به مشتری های خاص خود عرضه می کنند.

علت پایین بودن قیمت محصولات این مراکز این است که در روند تولید این محصول تا رسیدن آن به دست مشتری واسطه ای وجود ندارد.همانطور که می دانید واسطه ها نقش اساسی در بالارفتن قیمت محصولات را دارند شما با خرید مستقیم واسطه ها را حذف می کنید و محصول خود را با مناسب ترین قیمت درب منزل تحویل می گیرید.

کاربرد و ویژگی های فنس باغی

کاربرد و ویژگی های فنس باغی همانطور که گفته شد یک کاربرد فنس باغی یا توری حصاری،  ایجاد حصار برای محل مورد نظرتان است. ویژگی بسیار مهم فنس ها این است که با پایین ترین هزینه شما می توانید محل مورد نظر خود را از ورود هرگونه حیوانات و یا ورود افراد متفرقه حفظ کنید. نوع دیگری از فنس باغی وجود دارد که به صورت خار دار است که اگر از این نوع از فنس ها استفاده کنید احتمال ورود افراد و یا حیوانات به درون منطقه شما به صفر می‌رسد.

کاربرد دیگر فنس ها علاوه بر حصارکشی استفاده آن ها در سقف های بتنی است زیرا با کار گذاشتن این فنس های شبکه بندی شده در درون بتن، مقاومت بتن چند برابر می شود. اصطلاحاً در این حوزه به فنس های فلزی، مش سقف می گویند.

قیمت خرید فنس توری دست دوم

قیمت خرید فنس توری دست دوماگر تنها هدف تان از خرید فنس آهنی، حصارکشی محل مورد نظرتان است و ارزان بودن قیمت محصول برای شما بسیار مهم است، بهتر است که فنس توری دست دوم خریداری کنید. زیرا قیمت فنس توری دست دوم بسیار ارزان تر از قیمت نو آن است یا به جرأت می توان گفت قیمت فنس دست دوم نصف قیمت فنس نو است.

اما اگر فنس توری را برای استفاده در ساختمان سازی یا اصطلاحاً مش بندی سقف می‌خواهید خرید توری دست دوم را به شما پیشنهاد نمی کنیم زیرا در مش بندی سقف در درجه اول آن چیزی که اهمیت دارد کیفیت فنس است که بتواند مقاومت بتن را تا حد قابل قبولی بالا ببرد اما فنس های دست دوم به دلیل مجاورت در برابر هوا و رطوبت و اکسید شدن دچار زنگ زدگی و خوردگی شده انپ و نمی توانند کارایی خوبی برای بالا بردن مقاومت بتن از خود نشان دهند.

صادرات توری حصاری درجه یک

صادرات توری حصاری درجه یکبرخی از تولید کنندگانی که در حوزه تولید فنس باغی فعالیت دارند به چنان پیشرفتی در حیطه کار خود رسیدند که علاوه بر عرضه محصولات خود به داخل کشور، صادرات توری باغی به کشورهای همسایه نظیر عراق، ترکیه، افغانستان، پاکستان و غیره را انجام می دهند.

این تولیدکنندگان همواره در نظر دارند که در تولید محصولات خود از مرغوب ترین و با کیفیت ترین مواد اولیه استفاده کنند که این امر تاثیر مستقیم و بسزایی در اعتبار و شناخته شدن نام این آن ها در سطح خاورمیانه داشته است و روز به روز بر تعداد مشتریان این تولیدکنندگان افزوده می شود.

عوامل موثر در قیمت گذاری فنس آهنی

عوامل موثر در قیمت گذاری فنس آهنیعوامل متعددی در قیمت گذاری فنس آهنی تاثیر دارد که می توان از آن عوامل ،مواد اولیه به کار رفته و روش های مختلف تولید را نام برد. در فنس های آهنی مفتول هایی به کار برده می شود که این مفتول ها با روش های مختلفی به یک دیگر تنیده شده اند و جنس و ضخامت این مفتول ها تاثیر مستقیمی بر روی قیمت نهایی فنس دارد.

همچنین حفره هایی که از تبدیل شدن این مفتول ها به یک دیگر در فنس ها به وجود می آید بر روی قیمت نهایی فنس آهنی تأثیر مستقیم دارد به این گونه که هرچقدر حفره های موجود در فنس اهنی گوچک تر باشد و تعداد آن ها بیشتر باشد قیمت‌ نهایی فنس بیشتر می‌شود.

اما هرچه حفره‌های موجود در فنس ها بزرگ تر باشد در واقع تعداد حفره ها کمتر باشد، قیمت نهایی پایین تر می آید. معمولا از فنس هایی که دارای ریز ترین حفره ها هستند برای در جاهایی استفاده می‌شود که  جلوگیری از ورود حیوانات کوچک مانند سمور، راسو، موش اهمیت دارد. قیمت این فنس ها به نسبت بالا تر است زیرا مفتول بیشتری در آنها به کار برده شده است.

نماینده فروش فنس کشی در سراسر کشور

نماینده فروش فنس کشی در سراسر کشورتولیدکنندگان مختلفی که در زمینه تولید فنس فلزی فعالیت دارند،نمایندگانی در سراسر کشور تاسیس کرده اند که توسط این نماینده گی ها محصولات خود را به مشتریان خاص خود عرضه می دارند. این نمایندگان که اقدام به فروش فنس فلزی می‌کنند، به صورت مستقیم محصولات خود را از درب کارخانه تولیدی تحویل می‌گیرند و با قیمتی بسیار پایین تر از قیمت های موجود در بازارهای جز در اختیار مشتریان قرار می دهند.

مزیت خرید از این نمایندگی ها این است که شما پس از خرید محصول خود دیگر اطمینان دارید که با کیفیت ترین محصول را خریداری کرده اید  و از تقلبی بودن محصول خود دیگر نگران نیستید. زیرا بسیاری از تولیدکنندگان کوچک که محصولات بی کیفیت  را  تولید می‌کنند از خوش نامی و اعتبار برندهای شناخته شده سوء استفاده کرده و محصولات بی کیفیت خود را با نام این برند ها به بازار عرضه می کنند.

 لذا  با خرید از نمایندگی های رسمی شرکت های سازنده فنس فلزی، شما دیگر  نگران  تقلبی بودن محصول خود نیستید. اگر شما به دنبال فنس فلزی ارزان هستید برای اطلاعات یافتن از قیمت فنس ارزان می توانید از راه های ارتباطی با این نمایندگان تماس بگیرید و یا به صورت حضوری به آن ها مراجعه کنید. همچنین می توانید از طریق سایت رسمی شرکت سازنده فنس فلزی مورد نظر، از قیمت محصولی که مد نظر دارید اطلاع پیدا کنید.

مطلب پیشنهادی

چگونه بهترین خرید فنس باغی با قیمت مناسب داشته باشیم

برای خرید فنس باغی باید به نگاتی توجه کنیم. اندازه چشمه یا قطر لوزی های …

پاسخی بگذارید

آراد برندینگ